Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

xx
Nezávazná objednávka

Naše služby

Facebook

Stěhování a vyklízení Písek

V případě pokud jste si postavili domek, nebo jste si pořídili nový byt, určitě přijde na řadu stěhování. Nebo si vyhlédnete v obchodním domě nový nábytek a prodejce nemá možnost dopravy do nového příbytku. Vyhlédli jste si nové prostory pro vaše podnikání a je potřeba přestěhovat veškeré vybavení výroby nebo kanceláře. Ne každý má k dispozici náklaďák aby úkony spojené se stěhováním dokázal efektivně a rychle zvládnout. Stěhování Zadražil touto technikou disponuje, a tak pro ně nebude problém stěhování nebo vyklízení rychle a profesionálně zvládnout.

Pobočky po celých jižních Čechách má Stěhování Zadražil, které disponuje svým vozovým parkem. Díky tomu dokáže přestěhovat vše podle potřeb zákazníků, kterým vyjde maximálně vstříc. Dokáže udělat z nervy drásajících situací při stěhování klidné a ničím nerušené chvíle. Stěhování Písek má profesionálni kolektiv zaměstnanců. Dvanáctiletá tradice se stěhováním pián, a to není vše s čím by se tato firma mohla prezentovat. Vozový park obsahuje i manipulační techniku, se kterou dokáže přestěhovat objemná a těžká břemena jako jsou právě piána, trezory ale i stroje a mnoho dalšího. Na  vás zůstane jen doladění detailů ve vašem novém bytě.

Vyklízení Písek je další specialitou této firmy. Vyklidí veškeré sklepy a půdy nebo zaplněné domy. Kompletně vyklidí jakýkoli odpad, nepotřebné věci a ekologicky jej zlikviduje nebo odveze na příslušnou skládku. Vyklízení Zadražil je tou pravou volbou, protože vybere vhodné vozidlo pro vyklizení tak, aby minimalizovalo veškeré vaše náklady. Nechte vyklizení profesionálům a nešpiňte si ruce.

Stěhování bytů a domů

Budete se stěhovat z Písku? Sháníte spolehlivou stěhovací službu? Pak využijte našich stěhovacích služeb. Zajišťujeme jak velké ...

Stěhování kanceláří a firem

Máme dlouholetou zkušenost se stěhováním firem. Poskytujeme nezávazné prohlídky technikem zdarma. Zajistíme obalové materiály  půjčíme Vám ...

Stěhování pianin a klavírů

Čeká Vás stěhování pianina či klavíru v Písku a nechcete nic nechat náhodě? Chcete aby Vaše pianino nebo klavír byly přestěhovány opravdu ...

Stěhování těžkých břemen

Máme dlouholetou zkušenost se stěhováním těžkých břemen do 1000 kg.

Vyklízení domů a bytů

Nevíte si rady s nepotřebnými věcmi? Zajišťujeme vyklízení půd, bytů, domů, sklepů, zahrad nebo garáží v Písku.

Balící služby

Balení nábytku a osobních věcí při stěhování

Váš nábytek a osobních věcí Vám profesionálně zabalí naši vyškolení zaměstnanci. Důležitou součástí stěhování je také zajištění ...

 


 • Odborné stěhování 
  Stěhujeme i starožitnosti, umělecká díla, knihovny a archívy.
 • Stěhování vlastními silami 
 • Pokud si chcete vše přestěhovat sami a nemáte k dispozici nákladní vozidlo, pronajmeme vám stěhovací vůz i s řidičem.
 • Další služby spojené se stěhováním 
  Balicí servis a obalové materiály pro stěhování, demontáž a následná montáž stěhovaného nábytku, vyklizení prostor, jako jsou půdy, sklepy, atd. Likvidace starého či nepotřebného nábytku.
 • Vyklízení a likvidace 
  Zajišťujeme vyklízení půd, bytů, domů, sklepů, zahrad nebo garáží.

 Proč stěhovat s námi?

 • Zvládáme stěhování domů, kanceláří, firem, klavíru, pián, obrazů, soch i křehké výpočetní techniky.  
 • Na stěhování používáme vždy profesionální nástroje, aby neponičili Váš majetek.
 • Náš tým Vám s ochotou splní i Vaše nejnáročnější požadavky, které při stěhování vyžadujete.
 • Máme bohaté zkušenosti se stěhováním výpočetní techniky, obrazů, soch i starožitností a jejich zabalení.
 • Zdarma a kdykoli Vám poradíme jak Vaši domácnost nejlépe připravit na stěhování.
 • Dle potřeby dorazí náš technik a odhadne předběžnou cenu stěhování. Odhad ceny také můžete zjistit během pár sekund v našem POPTÁVKOVÉM  FORMULÁŘI.
 • Množství poboček-č.b a td....
 • Flexibilní a vstřícný přístup ke každému stěhování dle požadavků klienta.
 • Svátky a víkendy bez příplatků.
 • Garance stěhování v domluvený termín.
 • Rychlá reakce na Vaši poptávku
 • Potřebujete Váš byt, firmu nebo cokoliv jiného přestěhovat mimo území ČR v rámci Evropy? Veškeré evropské destinace nejsou pro nás problémem.